Fuar etkinlikleri

 

9. ULUSLARARASI DERGİ FUARI ETKİNLİK TAKVİMİ

*Fuarın Ana teması olan Çocuk Dergiciliği Çocuk etkinlikleri en sondadır.

 

8 Mayıs Salı

AÇILIŞ

Büyük Salon Girişi

12:00

Zeynep Rana Kantepe

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Sabanur Gümüş

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Selma Ersoy

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Fatih Bayhan

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Fikri Akyüz

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Abdullah Aydın Demir

Fikri Dergisi

10.00

Baran Demir

Baran Dergisi Standı

10:00

Erkam Aslanoğlu

Hark Dergisi Standı

10:00

Serra Tuzcu

Hark Dergisi Standı

10:00

Muammer Erkul

Divanyolu Dergisi Standı

13:00

Özkan Yaman

İnzar Dergisi Standı

13:00

Elif Düz

Maaile Dergisi Standı

13:00

Fatmanur Teke

Maaile Dergisi Standı

13:00

Ömer İdris Akdin

Yolcu Dergisi Standı

13:00

Fatma Toksoy

Seyyide Dergisi Standı

14:00

Önder - Demet Tezcan

Konferans Alanı

14:30

M. Fatih Özmen

Araf Dergisi Standı

15:00

Arif Emre Gündüz

İrfan Mektebi Dergisi

15:00

Hüseyin Rahmi Göktaş

Ketebe Piyan Dergisi Standı

15:00

Eser Gedik

Fikri Dergisi

16.00

Şefik Memiş

Birnokta Dergisi Standı

16:00

Aykut Artan

Nüktedan Dergisi Standı   

16:00

Mehmet Akıncı

H-aykırı Dergisi Standı

16:00

Hazal Sezgin

Ayasofya Çocuk Dergisi Standı

16:00

Betül Zarifoğlu

Ayasofya Dergisi Standı

17:00

Yusuf Samet Çakır

Nüktedan Dergisi Standı   

18:00

Orhan Kuş

Fikri Dergisi

18.30

 

9 Mayıs Çarşamba

 

Musa Bayoğlu

Köklü Değişim Dergisi Standı

10:00

Zeynep Rana Kantepe

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Mehlika Çakmak

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Abdurrahman Dilipak

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Nizameddin Duran

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Mehlika Çakmak

Hark Dergisi Standı

10:00

Şeyma Nur Lüleci

Hark Dergisi Standı

10:00

Halil Eser

Fikri Dergisi

11.00

Hazal Sezgin

Ayasofya Çocuk Dergisi Standı

12:00

Rabia Bekitkol

Milli Çocuk Dergisi Standı

12:00

Mehmet Ali Gönül

İnzar Dergisi Standı

12:30

Elif Düz

Maaile Dergisi Standı

13:00

Fatmanur Teke

Maaile Dergisi Standı

13:00

Ömer İdris Akdin

Yolcu Dergisi Standı

13:00

Kübra Yalabık

Seyyide Dergisi Standı

13:00

Ahmet Can Şahin

Lâ Dergisi Standı

13:00

Bahtiyar Aslan

Türk Edebiyatı Dergisi Standı

13:00

Erhan Genç

Türk Edebiyatı Dergisi Standı

13:00

Recep Garip

Şiar Dergisi Standı

14:00

Dursun Çiçek

Şehir Dergisi Standı

14:00

Elif Tınbek

Maaile Dergisi Standı

14:00

Cumali Dalkılıç

Baran Dergisi Standı

14:00

Ahmet Menteş

Mahfel - Tahrir Dergileri Standı

14:00

Ali Tınbek

Fikri Dergisi

14.00

Fatih Andı

Keşkül Dergisi Standı

14:30

A.Nur Mergen

Keşke Dergisi Standı

14:30

Halid Atlı

Osmanlıca Eğitim ve Kültür Dergisi Standı

15:00

Elif Pınar

Nüktedan Dergisi Standı

15:00

Elif Nuran Özgün

İkra'r Dergisi Standı

15:00

Nazmiye Gülbaş

Maaile Dergisi Standı

15:00

Mustafa Nezihi Pesen

H-aykırı Dergisi Standı

16:00

Mustafa Şen

Fikirname Dergisi Standı     

16:00

Abdüssamet Altuntaş

Mola Dergisi Standı

16:00

Mahmut Haldun Sönmezer

Divanyolu Dergisi Standı

16:00

Erem Şentürk

Fikirname Dergisi Standı

18:00

Nesip Hiçyılmaz

Öze Dönüş Dergisi Standı

18:00

Mahmut Topbaşlı

Nüktedan Dergi Standı

18:00

İbrahim Özgün

Nüktedan Dergi Standı

18:00

Uğur Canbolat

Nüktedan Dergi Standı

18:00

Cemal Kılınç

BirNokta Dergisi Standı

18:00

Mehmet Nuri Yardım

Divanyolu Dergisi Standı

18:00

 

 

 

10 Mayıs Perşembe

 

Ramazan Gümüş

Köklü Değişim Dergisi Standı

10:00

Mert Sönmez

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Fatma Rana Argun

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Servet Hocaoğlulları

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Fatma Rana Argun

Hark Dergisi Standı

10:00

Hilal Arslan

Hark Dergisi Standı

10:00

Meryem Elif Öztop

Hark Dergisi Standı

10:00

Mustafa İbakorkmaz

Şehir Dergisi Standı

11:00

Fatma Nur Teke

Milli Çocuk Dergisi Standı

12:00

Berdal Aral

Araf Dergisi Standı

12:00

Abdulhakim Sonkaya

İnzar Dergisi Standı

12:30

 

Yasin Aktay

 

Ali Emre

Tezkire Dergisi Standı

 

Kemik Kadro Dergisi Standı

  13.00

 

13:00

Oktay Hafuz Halil

Saklambaç Çocuk Dergisi Standı

13:00

Nesibe Yerli  Söyleşi, imza ve pamuk şeker dağıtımı

Hark Dergisi Standı

13:00

Demirhan Kadıoğlu

Cankardeş Çocuk Dergisi Standı

14:00

İlhan Kurt  Doğu Batı denkleminde Eğitim

Anadolu Gençlik Dergisi Standı

14:00

Önder - Mustafa Şişman

Konferans Alanı

14:00

Tuba Özek

Maaile Dergisi Standı

14:00

H. Salih Zengin

Minika G0-Minika Çocuk Standı

14:00

Faruk Hanedar

Baran Dergisi Standı

14:00

Asaf Ağar

Mahfel - Tahrir Dergileri Standı

14:00

Muammer Erkul

Divanyolu Dergisi Standı

14:00

Ebrar İlknur Arvasi

Divanyolu Dergisi Standı

14:00

 

Şükrü Hüseyinoğlu

 

Münir Ersan Tuna

 

İktibas Dergisi Standı

 

Keşke Dergisi Standı

 

14:00

 

14:30

Ahmet Çakıl

Şirin Kalem Dergisi Standı

15:00

Musa Melih Demirbaşcı

İkra'r Dergisi Standı

15:00

Fatma Gülşen Koçak

Nüktedan Dergisi Standı

15:00

Tolga Saçıkaralı

Fikri Dergisi

16.00

Hazal Sezgin

Ayasofya Çocuk Dergisi Standı

16:00

Fehmi Demirbağ

Dörtaltı Gençlik Dergisi Standı

16:00

Aykut Nasip Kelebek

H-aykırı Dergisi Standı

16:00

Hayrettin Taylan

H-aykırı Dergisi Standı

16:00

İhsan Aktaş

Fikirname Dergisi Standı

16:00

Bilgihan Kaya  Yunus'un Odunları ve İhsan

Şahit Dergisi Standı

17:00

İshak Koç

Fikri Dergisi

17.00

Gülüşan Göcen

Lâ Dergisi Standı

17:00

Aliye Akan

BirNokta Dergisi Standı

18:00

Erol Erdoğan

Fikirname Dergisi Standı

18:00

 

 

 

11 Mayıs Cuma

 

Mahmut KAR

Köklü Değişim Dergisi Standı

10:00

Hazel Belkıs Belge  - Fatih Alibaz Dursun

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Cevat Akkanat - Ali K. Metin

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Abdüssemi Aydın -  Aybüke Büşra Mumcu

Hark Dergisi Standı   

10:00

Bedreka Dergisi Ekibi  Bir Cümle Bir Hikaye

Bedreka Dergisi Standı  

10:00

Hülya Günay

Divanyolu Dergisi Standı     

11:00

6-D Postası Ekibi

Butimar Dergisi Standı

11:00

Vildan Erdoğan ile Çocuklarla Oyun Saati (Adam Asmaca, Seksek, Üç Taş)

Minika Go

12.00

Mehmet Göktaş -  Cemal Çınar

İnzar Dergisi Standı

12:30

Nevin Meriç

Seyyide Dergisi Standı 

14:00

BirNokta Dergisi- Mürsel Sönmez  Hayata Dair Rivayetler

Konferans Alanı

14:00

Yıldız Seçen

Divanyolu Dergisi Standı       

14:00

Önder Kaya

Şehir Dergisi Standı

14:00

Abdülhamit Dindar - Hasan Hüseyin Çaçan - Erkam Öztürk

Lâ Dergisi Standı   

14:00

Özcan Ünlü - İbrahim Öztürkçü

Türk Edebiyatı Dergisi Standı

14:00

Erol Kaf -  Emrah Ayhan

Barbar Dergisi Standı

14:00

Minika Çocuk Ekibi  Kâğıt Uçak Yarışması

Minika GO-Minika Çocuk  Dergileri Standı

14:00

 

Mine İzgi

Ukde Ekibi ve okurları Mürsel Sönmez Şiirleri Dinletisi

Simurg Dergisi Standı

 

Ukde Dergisi Standı

14:00

 

15:00

Mehmet Göktaş

İnzar Dergisi

14.30-16.00

Necmeddin Atlıhan

BirNokta Dergisi Standı    

15:00

Divanyolu  Dergisi Şairleri

Divanyolu Dergisi Standı

15:00

Önder - Halit Bekiroğlu

Konferans Alanı   

15:00

Muhammed Münzevi -  Ahmet Akın -  Ahmet Menteş

Mahfel -Tahrir Dergileri Standı 

15:00

Abdullah Fuad Kılınçlı

Lâ Dergisi Standı    

15:00

M. Fatih Özmen     Goethe Şiirlerindeki İslâmî Motifler

Araf Dergisi Standı    

15:00

Ümit Yaşar Özkan  Masal Dinletisi

Hark Dergisi Standı

15:00

Metin Uçar

Osmanlıca Eğitim ve Kültür Dergisi Standı

15:00

Mavi Fidan Dergisi Ekibi  Bilgi Bahçesi Ödüllü Bulmaca Yarışması

Mavi Fidan Dergisi Standı

15:00

İbrahim Veli

Anadolu Gençlik Dergisi Standı

15:00

Musab Enes Gençalp

Fikri Dergisi

15.30

Murat Yaramaz  Şiir Üzerine

Kardelen Dergisi Standı     

16:00

Yusuf Genç

İtibar Dergisi Standı     

16:00

Şakir Kurtulmuş -  Ömer Hatunoğlu -  İbrahim Eyibilir

H-aykırı Dergisi Standı  

16:00

Dursun Ali Taşçı                                  

Fikirname Dergisi Standı                              

16:00

Recep Terler -  Bülent Özdaman    Edebiyat, Sinema ve Dergicilik

Ayasofya Dergisi Standı  

17:00

Şiar Dergisi Ekibi     Şiar 4. Yıl Kutlaması

Konferans Alanı

17:00

Zeynep Ünal -  Sümeyye Yıldız

Milli Çocuk Dergisi Standı  

17:00

Burak Kıllıoğlu

Fikri Dergisi

17:00

Abdullah Aydın Demir

Fikri Dergisi

17:00

Orhan Kuş

 

Asım Gültekin Yunus Emre Divanından Etimoloji Dersi

Fikri Dergisi

 

Konferans Alanı (Vagon)

18:30

 

 

18:30

 

 

 

 

12 Mayıs Cumartesi

 

Emrah Akay

Köklü Değişim Dergisi Standı

10:00

Ubeydullah Erdoğan -  Abdullah Uçar

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Recep Garip - Ahmet Belada

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Emine Betül Öksüz - Zeynep Hamarat

Hark Dergisi Standı 

10:00

Bedreka Dergisi Ekibi  Bir Cümle Bir Hikaye

Bedreka Dergisi Standı

10:00

Minika Çocuk Ekibi  Hayalini Yaz-Çiz Etkinliği

Minika GO-Minika Çocuk  Dergileri Standı

10:00

Muhammed Özdemir

Fikri Dergisi

11.00

Fatih Yılmaz

Fikri Dergisi

11.00

Yunus Emre Avcı

Fikri Dergisi

11.00

Sebilürreşad- Fatih Bayhan - Cevat Akkanat - Ali K. Metin VEFATININ 80. YILINDA MUHAMMED İKBAL

Konferans Alanı     

11:00

Mustafa Tekin

Yetkin Düşünce Standı    

11:00

İshak Koç

Fikri Dergisi

12.00

Adnan Öksüz

Fikri Dergisi

12.00

Fatma Yılmaz -  Şeymanur Cantay

Maaile Dergisi Standı    

12:00

Mehmet Akıncı

Barbar Dergisi Standı

12:00

İsrafil Kurt - Sümeyra Karabekiroğlu - Hatice Kübra Dayı Çocuklarda Tarih Şuuru

Esmanur Çocuk Dergisi  Standı

12:00

Mahmud Ergin - Müzik Dinletisi

Araf Dergisi Standı

12:00

Gülser Zirek -  Suheyla Sancar

Milli Çocuk Dergisi Standı    

12:00

Mehmet Zülküf Yel

İnzar Dergisi Standı

12:00

Ulvi Alacakaptan

Ketebe Piyan Standı

13:00

Yavuz Selim Yaylacı

Lâ Dergisi Standı       

13:00

Mustafa Akar - Furkan Çalışkan

İtibar Dergisi Standı

13:00

Kuddusi  Demir

 

MEB Müşteşarı Dr. Yusuf Tekin

 

MEB Talim Terbiye Kurulu Bşk. Alpaslan Durmuş

Şiar Dergisi Standı

 

TÜRDEB Standı

 

TÜRDEB Standı

   13:00

  

13:00

 

13:00

Uluslararası Dergicilik Ödülleri Ödül Töreni

Büyük Salon Girişi

14:00

Yusuf Samet Çakır - Ebru Aytekin  - Salih Doğan Unutulan Değerimiz; Nüktedan

Nüktedan Dergisi Standı   

15:00

Yusuf Samet Çakır

Nüktedan Dergisi Standı   

15:00

Sıddık Ertaş

BirNokta Dergisi Standı   

15:00

 

Mostar Dergisi- Davut Bayraklı - Ozan Bodur   Abdülhamid Han’ı Anlamak

Konferans Alanı    

15:00

Sinan Ayhan  İlk Günden Bugüne 96 Sayılık Dergicilik Tecrübemiz

Kardelen Dergisi Standı 

15:00

Muhammed Yıldırım Bursa'da Neşrolan Edebiyat Gençlik Dergileri

Mahfel - Tahrir Dergileri Standı

15:00

Abdulkadir Kızılboğa - Abdulsamet Karaarslan - Batuhan Aybers - Eyyüb Selim Ünlü - Furkan Samsama

Şahit Dergisi Standı   

15:00

Kâzım Albayrak - Ercan Çiftçi

Baran Dergisi Standı

15:00

Yunus Emre Yaylacı

Lâ Dergisi Standı

15:00

Muammer Erkul

Divanyolu Dergisi Standı  

15:00

Mehmet Lütfi Arslan - Süleyman Ragıp Yazıcılar - Salih Yüzgenç - Yusuf Temizcan - Ömer Faruk Özbil

Genç Dergisi Standı 

15:00

Burak Koç - Hacer Selçuk - Sevim Güldürmez - Büşra Can - Ümmügülsüm Önder -  Mehmet Sebih Oruç- Oğuz Demi

İmge Dergisi Standı  

15:00

Tan Haskol

Küresel Sistem ve Jeo-Kültür Keşkül Dergisi Standı

15:00

Ezgi Aşık

Dış Politika--Kadın Dergileri Standları   

15:00

Metin Uçar

İrfan Mektebi Dergisi   Standı   

15:00

Süleyman Ragıp Yazıcılar - M. Lütfi Arslan - Hamit Kardaş

Okur Dergisi Standı

15:00

Murat Avşar - Tamburumda Şiirler

Barbar Dergisi Standı     

15:00

Salih Doğan

Nüktedan Dergisi Standı

16:00

Hüseyin Mehdi Yağız - Enes Bahtiyar -  Esma Kılıç

Serçe Edebiyat Dergisi Standı

16:00

Şenol Tombaş - Filiz Çırpıcı - Mustafa Aydın - Faruk Yılmazer - Zeynep Becer - Mehmet Ballı   Bizim Edebiyatımız

Halk Edebiyatı Standı

16:00

Fatma Toksoy - Filistinliler Topraklarını Sattı mı?

Seyyide Dergisi Standı

16:00

Ulaş Konuk

BirNokta Dergisi Standı 

16:00

Cins Dergisi Ekibi   Cins Dergisi Yazarları Buluşması

Cins Dergisi Standı  

16:00

Turan Demir -  Ekrem Kubilay Karadeniz

Akademya Dergisi Standı   

16:00

Yakup Köse

Kemik Kadro Standı 

16:00

Mustafa Sefa Güvenir

Simit Dergisi Standı – Yıldız/Hilal Mecmuası Standı 

16:00

Sinan Özyurt  28 Şubat Dönemi Dergiciliğine Bir Şahit

Şahit Dergisi Standı    

16:00

Yağız Gönüler

Şiar Dergisi Standı

16:00

Recep Yılmaz

Barbar Dergisi Standı

16:00

Selime Sümeyye Abatay

Maaile Dergisi Standı

16:00

Zeynep Ünal - Sümeyye Yıldız

Milli Çocuk Dergisi Standı

16:00

Ebru Aytekin

Nüktedan Dergisi Standı

17:00

Köklü Değişim Dergisi  Yusuf Tapar - Sıddık Karaman  Gençliğin Sorunu Seküler Eğitim

Konferans Alanı

17:00

İbrahim Kaya

BirNokta Dergisi Standı

17:00

Elmacık Kemiği Dergisi Ekibi  İçinden tren geçen şiir dinletisi

Elmacık Kemiği Standı  

17:00

Mehmet Akif Demirelli

Şiar Dergisi Standı

17:00

Mehmet Ali GENÇ  Usta-Çırak

Olağan Şiir Dergisi Standı     

17:00

Erol Kaf - Emrah Ayhan - Recep Yılmaz - Helim Dur

H-aykırı Dergisi Standı 

17:00

Seyfullah YÜREK

Öze Dönüş Dergisi Standı    

18:00

İbrahim Baran

Fikirname Dergisi Standı

18:00

 

 Oyun Çalışmaları Etkinliği                                                                          Hark Dergisi Standı                              18.00

 

 

13 Mayıs Pazar

 

 

Hakan Bolat

Köklü Değişim Dergisi Standı

10:00

Tolga Saçıkaralı

Fikri Dergisi

10.00

Ubeydullah Erdoğan -  Ahmet Salih Çınar -  Eymen Enes Çalık

Suskun Fanzin Dergisi Standı

10:00

Mehmet Cemal Çiftcigüzeli

Sebilürreşad Dergisi Standı

10:00

Halise Rana Yüm -  Saadet Kor

Hark Dergisi Standı

10:00

Bedreka Dergisi Ekibi  Bir Cümle Bir Hikaye

Bedreka Dergisi Standı

10:00

Muammer Bulut

Fikri Dergisi

11.00

Mehmet Kahraman

Fikri Dergisi

12.00

 

 

Divanyolu Dergisi Genç Ekibi   Gençler Yarışıyor

 

 

 

Divanyolu Dergisi Standı 

 

 

 

12:00

Selvigül K. Şahin. - Fatma K. Sümer - Halime Erva Kılıç - Hatice Çay - İklime Kara - Nihan Feyza Lezgioğlu - Özden Aydın -Özlem Karapınar - Saliha Güngör - Serap Aslı Araklı - Sevgi Korkusuz - Zeynep Seyyah Ak Yedi İklim Düşünce ve Sanat Geleneğinde Kadın Yazarlar

Konferans Alanı   

12:00

Araf Dergisi Ekibi     Araf'tan Şiirler - Şiir Dinletisi

Araf Dergisi Standı   

12:00

İdris Mahfî  Erenler

Şiar Dergisi Standı    

12:00

Selime Sümeyye Abatay

Milli Çocuk Dergisi Standı

12:00

Cihat Ahmet

Saklambaç Çocuk Dergisi Standı

12:00

Abdulkadir Turan

İnzar Dergisi Standı

12:30

Hasan Basri Akdemir

Fikri Dergisi

13.00

Yunus Emre Avcı

Fikri Dergisi

13.00

Süleyman Eldeniz

Divanyolu Dergisi Standı

13:00

Muhammet Çelik

Yetkin Düşünce Standı

13:00

Ahmet Zarifoğlu

Serçe Edebiyat Dergisi Standı

13:00

Bekir Tuncer Salihoğlu

Nüktedan Dergisi Standı

14:00

İbrahim Yarış

BirNokta Dergisi Standı

14:00

Gülçin Şenel -  Fatma Aslıhan Doğan  - Büşra Gün

Akademya Dergisi Standı   

14:00

Kübra Sönmezışık - Deniz Ersoy

Kadın Dergisi Standı

14:00

Mavi Fidan Dergisi Ekibi  Dergi Okuma Saati

Mavi Fidan Dergisi Standı

14:00

Cihan Eroğlu     Kabak kemane eşliğinde Barbar Şiirleri dinletisi

Barbar Dergisi Standı

14:00

Ayşe Yüksek

Milli Çocuk Dergisi Standı

14:00

Yusuf Yavuz Yılmaz

Öze Dönüş Dergisi Standı 

14:00

Ali Murat Duman

Dörtaltı Gençlik Dergisi Standı

14:00

Eser Gedik

Fikri Dergisi

14.00

Hatice Çay Kalbim “Yenilgi Saatleri” imza

Butimar Dergisi Standı

14:30

Köklü Değişim Dergisi - İslam Boztepe - Muhammed Özen  Sosyal Medya Ve Gençlik

Konferans Alanı

14:30

İskender Cüre   İstanbul ve Medeniyet

Keşkül Dergisi Standı

14:30

Merve Dülger - Ceren Öztürk -  Enes Batman

Serçe Edebiyat Dergisi Standı

15:00

Kadir Ünal

BirNokta Dergisi Standı

15:00

Semerkand-Sabahattin Aydın-Ali Sözer Tasavvuf ve Nakşibendilik

Konferans Alanı

15:00

Abdulkadir Bölücek

Kemik Kadro Standı

15:00

Metin Uçar

Şirin Kalem Dergisi Standı

15:00

Yusuf Temizcan

Okur Dergisi Standı

15:00

Emin Burak Hıra

İkrar Dergisi Standı

15:00

Mustafa Karasoy

BirNokta Dergisi Standı

16:00

Yavuz Sert

Kardelen Dergisi Standı

16:00

Serap Kadıoğlu

Şiar Dergisi Standı

16:00

Mürsel Sönmez

H-aykırı Dergisi Standı

16:00

Süleyman Karakaş

Fikirname Dergisi Standı

16:00

Ahmet Şefik Vefa

BirNokta Dergisi Standı

17:00

 

 

 

ANA TEMA: ÇOCUK DERGİCİLİĞİ

ÇOCUK DERGİLERİ ETKİNLİKLERİ

8 Mayıs Salı

Erkam Aslanoğlu

Hark Dergisi Standı

10:00

Serra Tuzcu

Hark Dergisi Standı

10:00

Hazal Sezgin

Ayasofya Çocuk Dergisi Standı

16:00

 

9 Mayıs Çarşamba

Mehlika Çakmak Hark Dergisi Standı 10:00

Şeyma Nur Lüleci Hark Dergisi Standı 10:00

Masal Dergisi Atölyesi Mehtap Şenkaya Çocuk Dergileri Alanı  11:00

Hazal Sezgin Ayasofya Çocuk Dergisi Standı 12:00

Rabia Bekitkol Milli Çocuk Dergisi Standı 12:00   

 

10 Mayıs Perşembe

Fatma Rana Argun

Hark Dergisi Standı

10:00

Hilal Arslan

Hark Dergisi Standı

10:00

Meryem Elif Öztop

Hark Dergisi Standı

10:00

Fatma Nur Teke

Milli Çocuk Dergisi Standı

12:00

Oktay Hafuz Halil

Saklambaç Çocuk Dergisi Standı

13:00

Nesibe Yerli  Söyleşi, imza ve pamuk şeker dağıtımı

Hark Dergisi Standı

13:00

Demirhan Kadıoğlu

Cankardeş Çocuk Dergisi Standı

14:00

H. Salih Zengin

Minika G0-Minika Çocuk Standı

14:00

Hazal Sezgin

Ayasofya Çocuk Dergisi Standı

16:00

 

11 Mayıs Cuma

Abdüssemi Aydın -  Aybüke Büşra Mumcu

Hark Dergisi Standı   

 

 

10:00

 

Vildan Erdoğan ile Çocuklarla Oyun Saati

(Adam Asmaca, Seksek, Üç Taş)

 

Masal Dergisi Atölyesi - Mehtap Şenkaya                                                                                           

 

 

Minika Çocuk Ekibi  Kâğıt Uçak Yarışması

Minikago Dergisi Standı

 

 

Çocuk Dergileri Alanı            11:00

 

Minika GO-Minika Çocuk  Dergileri Standı

12:00

 

 

 

 

 

14:00

Ümit Yaşar Özkan  Masal Dinletisi

Hark Dergisi Standı

15:00

Zeynep Ünal -  Sümeyye Yıldız

Milli Çocuk Dergisi Standı  

17:00

 

12 Mayıs Cumartesi

Emine Betül Öksüz - Zeynep Hamarat

Hark Dergisi Standı 

10:00

Minika Çocuk Ekibi  Hayalini Yaz-Çiz Etkinliği

Minika GO-Minika Çocuk  Dergileri Standı

10:00

İsrafil Kurt - Sümeyra Karabekiroğlu - Hatice Kübra Dayı Çocuklarda Tarih Şuuru

Esmanur Çocuk Dergisi  Standı

12:00

Gülser Zirek -  Suheyla Sancar

Milli Çocuk Dergisi Standı    

12:00

Oyun Çalışmaları Etkinliği                                                                          Hark Dergisi Standı                   18.00

 

13 Mayıs Pazar

Halise Rana Yüm -  Saadet Kor

Hark Dergisi Standı

10:00

Selime Sümeyye Abatay

Milli Çocuk Dergisi Standı

12:00

Cihat Ahmet

Saklambaç Çocuk Dergisi Standı

12:00

Ayşe Yüksek

Milli Çocuk Dergisi Standı

14:00

 Ümit Yaşar Özkan  Masal Saati Hark Dergisi Standı 14:00

*AYRICA FUAR BOYUNCA TÜM ÇOCUK DERGİSİ STANTLARINDA BİRBİRİNDEN GÜZEL AKTİVİTELER, OYUNLAR, YARIŞMALAR BULUNMAKTA